Hlavní obsah

Jak pomocí jednoduchých cviků vytvarovat stehna a zbavit se celulitidy

Každá žena touží mít krásně tvarovaná stehna, boky i hýždě bez celulitidy. K tomu ale nestačí dodržovat jen nejrůznější diety. Aby bylo dosaženo skutečných výsledků, neobejde se vše bez správného cvičení. Nejlepší volbou je správně zkombinovat kardio a posilovací trénink.

Jak pomocí jednoduchých cviků vytvarovat stehna a zbavit se celulitidy

U kardia stačí začít s chůzí. Pokud je to pro vás nedostačující, zkuste vhodnější běh. K tomu všemu je pak zapotřebí přidat alespoň 3x týdně posilování. Intenzivním posilováním kromě zpevnění svalů spálíte i nějaký ten tuk. Samozřejmě nemusíte hned cvičit s činkami a na strojích ani s velkými vahami. Naprosto postačí váha vlastního těla.

Osobní trenér Josef Kobliha připravil sérii efektivních cviků, se kterými můžete začít. Každý cvik je vhodné provádět v 15 opakováních ve třech sériích, postupně lze navýšit na 20–30 opakování ve třech sériích.

Před samotným cvičením ale nikdy nezapomínejte na zahřátí, aby se svaly a klouby připravily na následnou zátěž. [celá zpráva]

Vyzkoušet můžete jednak základní cviky, případně zvolit 5–10 minut běhu. Pokud jste doma a nemáte k dispozici běžecký pás, postačí i běh na místě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků