Hormony mají speciální vlastnost, že dokážou s tělem pracovat trochu jinak než běžná dieta založená na omezení stravy nebo pravidelném cvičení. Hormon hCG nastartuje v těle hubnoucí proces zaměřený především na problémové partie.

Hubnutí tam, kde potřebujete

„Hormon hCG působí zpětnou vazbou na centrum sytosti a hladu v mozku. Hypothalamus pak posílá tělu signál, aby nemělo hlad a mělo více energie,“ vysvětluje MUDr. Monika Golková, primářka A2C Anti-Aging Clinic. Stává se tak mnohem jednodušší držet dietu, která je prakticky bez tuků a sacharidů.

Zároveň malé množství placentárního těhotenského hormonu dodané pomocí infuzí působí přímo energicky a větší energie jedince tlačí k pravidelnému pohybu. Takže hubne zdravě a přirozeně.

Z hlediska dlouhodobého udržení vysněné tělesné hmotnosti je ale potřeba správně se stravovat a netrápit se hladem. Proto hvězdy jako je Angelina Jolieová a Brad Pitt pravidelně podstupují ALCAT test – nejrozsáhlejší test na zjištění potravinové intolerance až u 300 druhů potravin, chemických látek, barviv, plísní a léků.

Díky tomu lze navíc předcházet celé řadě zdravotních problémů od trávících (a souvisejících s nadváhou), přes bolesti hlavy, deprese, kožní problémy či nedostatek energie.