Hlavní obsah
V červnu Městská knihovna Polička představí fotografie Jaroslava Mareše Foto: Klára Kašparová

Ženy potřebují být stále vychvalované

Populární sexuolog Radim Uzel asi zklame všechny muže, kteří touží po univerzálním návodu, jak obratně svést ženu. Lékař totiž zastává názor, že na každou příslušnici slabšího pohlaví platí jiná finta. Každopádně doporučuje dámy bez ustání vychvalovat.

V červnu Městská knihovna Polička představí fotografie Jaroslava Mareše Foto: Klára Kašparová
Ženy potřebují být stále vychvalované

"Žena vždy zabere, když jí muž pochlebuje. Nějaké intelektuální řeči při seznamování nemají šanci na úspěch. Zato uslyší-li žena větu: Ty se mi dnes líbíš, nebo tobě to dnes sluší, tak je hned přístupnější. Na druhé straně ženu spolehlivě odpuzuje muž alkoholik nebo násilník," prozradil Uzel.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Myslíte si, že by muži měli stále chválit své partnerky?

Ač by se mohlo zdát, že znalec lásky a sexu bude zastáncem všech příležitostí k milostným vyznáním, svátek zamilovaných ze zásady neslaví. Podle jeho názoru jde pouze o komerci, kdy si na své přijdou zejména prodejci sladkostí a květin.  

"Valetýn nemá s láskou naprosto nic společného. Je to pouze reklamní akce výrobců čokolád a pěstitelů květin, kteří mají zájem prodat co nejvíc svého zboží. S láskou to prostě nemá co dělat," řekl sexuolog.

Uzel: Dnes už loví ženy

"Něco jiného je ale dávat svojí partnerce dárečky a pozornosti. Muž tak dává najevo, že je ekonomicky zdatný, a ženu tím ujistí, že se v budoucnu umí postarat o děti a rodinu. K tomu ovšem není zapotřebí svatý Valentýn. Pozornosti si zamilovaní mohou dávat po celý rok," podotkl Uzel, který se přiznal, že sám v mládí u žen velké úspěchy neměl.

"Seznámit se s hezkou dívkou byl pro mne velký problém a nedařilo se mi to. Ovšem ve zralejším věku jsem už neměl zapotřebí něco neustále vymýšlet. Emancipace totiž pokročila natolik, že dnes ženy loví samy. Pro muže je to vlastně velmi pohodlné," usmál se sexuolog.

Anketa
Myslíte si, že by muži měli stále chválit své partnerky?
Ano
71.3 %
Ne
21.1 %
Nevím
7.6 %
Celkem hlasovalo 1670 čtenářů.

Valentýnská příloha

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků