Hlavní obsah
Ostrava 15.4.2016. Elektrokrásky v Ostravě. Foto: Josef Zajíc

Žena nechtěla sex, manžel si uříznul penis

Opilý muž z Barmy si ve zlosti uřízl vlastní penis. Chtěl tak potrestat svou ženu, která se odmítala podvolit jeho sexuálním choutkám. V pátek o tom informovala thajská policie.

Ostrava 15.4.2016. Elektrokrásky v Ostravě. Foto: Josef Zajíc
Žena nechtěla sex, manžel si uříznul penis

Devětadvacetiletý Po Dong, pracovník thajského přístaviště Sarnut Prakan, se v noci ze čtvrtka na pátek pokoušel svou manželku Kate přimět k pohlavnímu styku.

Žena však přes jeho opakované pokusy stále odmítala. Po se proto na ni naštval, zůstal celou noc vzhůru a popíjel whiskey.

Znovu se jí marně snažil k intimnímu styku přemluvit, jeho choť se ale vytrvale bránila. Muže popadla zlost a začal na Kate vztekle křičet.

Zničil si penis a břicho

V návalu hněvu popadl nůžky a odstřihnul si jimi svůj pohlavní úd. Ten pak rozsekal na více malých částí. Rovněž se několikrát pobodal v oblasti žaludku.

Chvíli poté se zhroutil. Ve vážném zdravotním stavu musel být převezen do nemocnice. Jeho stav byl v pátek odpoledne již stabilizovaný.

"Jeho penis nemohl být přišit, neboť byl rozsekán na malé kousky," sdělil v telefonickém rozhovoru policista Narong Simsawat. "Vyslechli jsme jeho ženu, která byla velmi zarmoucená," dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků