Hlavní obsah

Žena nechtěla sex, manžel si uříznul penis

30. 7. 2004, 13:56 – BANGKOK

Opilý muž z Barmy si ve zlosti uřízl vlastní penis. Chtěl tak potrestat svou ženu, která se odmítala podvolit jeho sexuálním choutkám. V pátek o tom informovala thajská policie.

Foto: Josef Zajíc

Ostrava 15.4.2016. Elektrokrásky v Ostravě.

Článek

Devětadvacetiletý Po Dong, pracovník thajského přístaviště Sarnut Prakan, se v noci ze čtvrtka na pátek pokoušel svou manželku Kate přimět k pohlavnímu styku.

Žena však přes jeho opakované pokusy stále odmítala. Po se proto na ni naštval, zůstal celou noc vzhůru a popíjel whiskey.

Znovu se jí marně snažil k intimnímu styku přemluvit, jeho choť se ale vytrvale bránila. Muže popadla zlost a začal na Kate vztekle křičet.

Zničil si penis a břicho

V návalu hněvu popadl nůžky a odstřihnul si jimi svůj pohlavní úd. Ten pak rozsekal na více malých částí. Rovněž se několikrát pobodal v oblasti žaludku.

Chvíli poté se zhroutil. Ve vážném zdravotním stavu musel být převezen do nemocnice. Jeho stav byl v pátek odpoledne již stabilizovaný.

"Jeho penis nemohl být přišit, neboť byl rozsekán na malé kousky," sdělil v telefonickém rozhovoru policista Narong Simsawat. "Vyslechli jsme jeho ženu, která byla velmi zarmoucená," dodal.

Reklama

Související témata:

Související články

Kvůli rozvodu si uříznul penis

15. 3. 2004, 9:51

Pětatřicetiletý obyvatel Nikaragui psychicky neunesl odchod své manželky od rodinného krbu. Několikrát se pokoušel spáchat sebevraždu, pokaždé však marně....

Prostitutka pokousala Rumunovi penis

24. 3. 2004, 13:45

Rumun Adrian Ionut Craciunoiu podal u úřadu na ochranu spotřebitelů stížnost na kněžku lásky za to, že svou práci řádně neodvedla a navíc mu způsobila poranění...

Výběr článků