Hlavní obsah
Romantická scenérie Čtvrtí Foto: Jan Řehounek

Za anální sex s pacientem bude zbit

Šaman z Malajsie si pobude deset let ve vězení za to, že svého osmnáctiletého pacienta donutil k neřestným hrátkám včetně análního styku. Soud muži navrch ještě udělil trest v podobě dvou ran holí. Ve středu o tom informovaly agenturní zdroje.

Romantická scenérie Čtvrtí Foto: Jan Řehounek
Za anální sex s pacientem bude zbit

Muž z Malajsie, který vykonává praxi lidového léčitele, se ke svému činu doznal. Uvedl, že chlapce, který u něho hledal pomoc, zneužil a vystavil jej análním praktikám.

Sedmadvacetiletý šaman svou mladou oběť přivezl do svého bydliště v severovýchodním státe Kelantan. Chlapci namluvil, že je schopen mu pomoci vyléčit potíže s hemeroidy.

Anální sex ho měl vyléčit

Doma ho požádal, aby se vysvlékl a posléze na něm vykonal anální sex. Svůj počin teenagerovi vysvětlil s tím, že jde o součást léčby.

Chlapec mu uvěřil a nic nenamítal. Ovšem na zpáteční cestě se mu vše rozleželo v hlavě a po návratu domů se svěřil rodičům. Ti pak na policii podali trestní oznámení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků