Hlavní obsah
Hugh Jackman Foto: Profimedia.cz

Sexy slavní muži, které by ženy chtěly políbit pod jmelím

Téměř každá žena má kromě "reálného" přítele či manžela i svého "slavného" vyvoleného mezi herci, zpěváky či umělci. Toho by případně chtěla políbit pod jmelím, pokud by to bylo reálné. Právě na téma "polibek pod jmelím se slavným mužem" proběhla mezi ženami rozsáhlá anketa. Na prvním místě se s přehledem umístil australský herec Hugh Jackman.

Hugh Jackman Foto: Profimedia.cz
Sexy slavní muži, které by ženy chtěly políbit pod jmelím

V průzkumu společnosti Buy A Gift získal 18,7 procent hlasů, s druhým místem se musí spokojit David Beckham s 14,4 procenty hlasů, na třetím místě s 12,7 procenty hlasů George Clooney.

David Beckham vydělal výrobci spodního prádla

Foto: Profimedia.cz

George Clooney

Foto: Profimedia.cz

Daniel Craig sice na sklonku roku okouzlil nadšence bondovek jako agent 007 ve snímku Skyfall, skončil ale na místě pátém za Bradleym Cooperem.

Bradley Cooper

Foto: Profimedia.cz

Daniel Craig

Foto: Profimedia.cz

Hugh Jackman odhalil svou hvězdu na Walk of Fame 13. prosince. Podpořit ho tam přišly kolegyně z filmového muzikálu Les Misérables Anne Hathawayová a Amanda Seyfriedová. Australský herec má 2487. dlaždici s hvězdou a svým jménem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků