Hlavní obsah
Foto: Jiří Smutný

Rumunský premiér se prý klidně vyspí se všemi ženami novinářů

Rumunský premiér Adrian Nastase v reakci na neustálé dotazy novinářů na svou sexuální orientaci prohlásil, že se klidně vyspí se všemi jejich ženami a přítelkyněmi, aby dokázal, že není gayem. Právě orientace na mužské pohlaví je mu v posledních týdnech podsouvána.

Foto: Jiří Smutný
Rumunský premiér se prý klidně vyspí se všemi ženami novinářů

Adrian Nastase, premiér a zároveň kandidát v prezidentských volbách, je podezírán, že udržuje sexuální styky s muži. Jako první s tím přišli novináři místního deníku Evenimentul Zilei, kteří se tak snaží jeho osobu skandalizovat. Nepodařilo se jim však z premiéra dostat přiznání, proto svůj dotaz na jeho sexuální orientaci dokola opakují.

Nastase už má jejich dotěrností dost. Sexuálního skandálu se ale podle vlastních slov neobává. Vše považuje za nafouknutou bublinu "jistým listem, který mě denně kritizuje".

"Jestli lidé z Evenimentul Zilei po mě chtějí důkaz, že nemám homosexuální náklonnost, otestuji všechny jejich ženy a přítelkyně, abych jim ukázal, které pohlaví mě skutečně přitahuje," prohlásil.

Deník jeho výpověď nenechal bez poznámky. "Velmi se obáváme o Nastaseovo zdraví. Vypadá to, že je na pokraji nervového kolapsu," usoudili novináři na základě premiérových výroků z poslední doby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků