Hlavní obsah
Plzeňský lapka se s vidinou snadného přivýdělku zaměřil na městské hřbitovy. Foto: archiv PČR

Kastrující ženy

Vypadalo to na usmíření mezi manžely. Hlavní hrdina filmu Americká krása přestal v náhlém záchvatu lyriky ironizovat svou frigidní a hysterickou ženu. Zapomněl na její každodenní šikanu a zavzpomínal na romantické období jejich vztahu. Na pruhovaném kanapi se už už schylovalo k sexuálnímu usmíření.

Plzeňský lapka se s vidinou snadného přivýdělku zaměřil na městské hřbitovy. Foto: archiv PČR
Kastrující ženy

Manželka ho však bezpečně zlikvidovala poznámkou, aby muž proboha nepolil pohovku pivem, které v milostném zápalu zapomněl odložit. "Stála dva tisíce dolarů," poučovala ho.

Ženské výčitky, sekýrování, spílání a osočování bývají častou příčinou poruchy sexuálních funkcí u mužů. Angličané označují toto chování žen slovem nag. Mně se víc líbí barvitější český ekvivalent: buzerace. Není divu, že v plápolajícím ohni neustálého rýpání a dopalování záhy shoří jakákoliv známka mužské sexuální aktivity. Křehká květina mužské potence pak vůčihledně vadne a usychá.

Poradil jsem nedávno jednomu příteli, aby ty výčitky poslouchal jen někdy a napůl ucha. V kritických chvílích ať vypne mozek a myslí na něco příjemného. Jenže dobře se to radí a hůře vykoná.

Součástí usmiřovacího rituálu měla být sedmička vína. Ale nedopadlo to dobře. On: "Co takhle dát si skleničku vína?" Ona: "Dobře, jestli jsi nějaké víno koupil" On: "Samozřejmě, dáš si červený, nebo bílý?" Ona: "No to jsi celý ty! Rozeznáš jenom dva druhy. A potom, víno je rodu středního. Není červený a bílý, ale červené a bílé! Už si jednou provždy pamatuj: červené a bílé!! Vrať se do školy!!!" Nebylo ani potřeba potřísnit vínem sváteční ubrus, aby se celý usmiřovací rituál ocitl v žalostných troskách.

Kastrujícími ženami nenazýváme jen dámy, které se svému partnerovi vysmívají za jeho sexuální selhání, ale i ty, které cílevědomě zpochybňují mužskou potenci. Seznam těchto dam bych rád rozšířil o ty neustále sekýrující a vyčítající. Jejich počínání můžeme označit jako účinnou spílavou kastraci. I v tomto případě bývá častým výsledkem porucha mužské erekce.

Přímo tragédií pak zavání určitá profesionalizace tohoto konání. Jedna známá ostravská psycholožka mi vyprávěla o případech sexuálních vyděraček, které se seznámí s bohatým partnerem. Chronickým sekýrováním a zesměšňováním mu cílevědomě přivodí poruchu potence. Potom už není nic snadnějšího než dotyčnému pohrozit, že jeho sexuální impotenci zveřejní v těch správných kruzích. Bohatý podnikatel se takové společenské diskreditace obvykle obává a je ochoten klopit.

Dávno pryč jsou idylické doby, kdy žena partnera ovládala hrozbou žaloby z fingovaného znásilnění. Šest roků, které ten ubožák stráví ve vězení, neznamená pro vyděračku žádný ekonomický přínos. Zato hrozba prozrazení impotence, která by znamenala ztrátu mužské prestiže, dokáže snášet ta pravá zlatá vejce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků