První opravdové rande je vždycky něčím výjimečné. Někdo volí návštěvu kina či divadla, někdo zase romantickou večeři při svíčkách, fantazii se meze nekladou. I když ale stále mnozí po takových situacích tajně touží, mnozí na to jednoduše kvůli hektickému životnímu stylu či pracovnímu vytížení nemají čas.

A tak není ani takovým velkým překvapením, že převážně mladé single ženy hledají způsob, jak si na rande udělat čas. A povedlo se. Poslední dobou populární rychlorande se z kin a restaurací přesunulo do poledních obědových přestávek. Podle internetové stránky Lovestruck.com obliba randění či flirtování o polední pauze u mladých žen zaznamenala během posledního půl roku nárůst téměř o 22 procent.

Ženy komunikaci a flirt u oběda považují za přiměřené řešení, které pomáhá udržovat věci v nenuceném a přirozeném pořádku, případné volné večery pak mají vyhrazené pro přátele. Podle nich je navíc v této situaci vždycky možnost uniknout, když se vám komunikace nebo daný muž nebude zamlouvat.

Pokud patříte mezi jedince, kteří takový způsob rozhodně odsuzují a nedají na klasické rande dopustit, možná vás překvapí i fakt, že podle odborníků stačí jen tři minuty k tomu, aby nás někdo na první pohled zaujal. Po delší době je to už buď naprosto zbytečné, nebo se dotyčný musí mnohem více snažit.  [celá zpráva]

Čtěte také:
Když plastika prsu ženě zachrání život
Plastická operace může být prevencí vzniku rakoviny prsu. Kromě toho ženám s onkologickým onemocněním prsu pomáhá v návratu ke svému ženství.
Více se dočtete ve čtvrtek v deníku Právo (příloha Café).