Hlavní obsah

Třetí nejčastější plastickou operací u žen je prý úprava přirození

Stále větší počet žen středního věku touží po těsné a dokonalé vulvě. Modelace zevního poševního vchodu je podle německých expertů třetí nejčastější plastickou operací dneška. Hned po úpravě obličeje a zvětšení prsou.

Třetí nejčastější plastickou operací u žen je prý úprava přirození

Podle psycholožky Ady Borkenhagenové a gynekologa Heriberta Kentenicha můžou za vše dokonalé stydké pysky pornohereček. Jejich obrázky jsou běžně dostupné především na internetu a výrazně masírují psychiku žen. Ale po čtyřicítce s dvěma dětmi na krku nemá stejně pevnou, hladkou a dokonale modelovanou vagínu snad žádná žena.

Stejně jako u úprav v obličeji a plastice ňader, jde i u modelace stydkých pysků o jediné – vypadat mladistvě. A proto většina chirurgů potvrzuje, že třetí nejčastěji žádanou operací je právě redukce a zaoblení stydkých pysků.

Nový módní trend

Ženy, které zákrok podstoupily, si jej nemohou vynachválit. Po operaci mají vyšší sebevědomí a údajně i kvalitnější sex. Stačí, aby se pak svěřily kamarádkám a nechaly se vyzpovídat pro publicistický článek v časopise a ze zákroku je rázem módní trend.

Jenže ani u tohoto zákroku nelze vyloučit komplikace a naopak zhoršení sexuálních funkcí. Lékaři redukci stydkých pysků doporučují pouze u těch žen, které je mají příliš velké a u nichž velké pysky působí potíže při sportu či nošení kalhot.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Související články

Výběr článků