Hlavní obsah
 

Seniorka je hvězdou přehlídkových mol i sociálních sítí

To, že věk je jenom číslo, dokazuje šestasedmdesátiletá bývalá zdravotní sestra Judith Boydová. Po smrti svého manžela se totiž rozhodla, že svůj život nepověsí na hřebík, a místo toho naplno rozeběhla svůj módní blog. Dnes je také vyhledávanou modelkou a počet sledujících na sociálních sítích jí mohou závidět i její vnoučata.

 
Seniorka je hvězdou přehlídkových mol i sociálních sítí

Šestasedmdesátiletá seniorka pracovala celý život jako sestra na psychiatrickém oddělení, móda ji ale fascinovala už od mala.

Jako protilék na sterilní nemocniční prostředí plné smutných příběhů se rozhodla v soukromém životě vyjadřovat svou osobnost prostřednictvím excentrických outfitů, které navíc vždy nezapomněla doplnit zajímavou pokrývkou hlavy.

Potom, co její manžel vážně onemocněl, se rozhodla založit módní blog, který jí měl pomoci přivést jeho i ji na jiné myšlenky. „Když byla Nelsonovi diagnostikována rakovina, se kterou bojoval šest let, rozhodla jsem se založit si módní blog jako jistou formu odreagování. Než umřel, tak jsme měli pravidelnou sérii fotek, co si vzít na chemo. Snažili jsme se tím odlehčit situaci,“ uvedla v rozhovoru pro magazín 5280.

Blog se stal okamžitým hitem a z Judith se stala nejen úspěšná blogerka, ale také modelka. Na sociálních sítích ji sleduje téměř padesát tisíc odběratelů a noví přibývají každým dnem.

Inspirujte se jejím elánem i stylem, který dokazuje, že i žena v letech si může dovolit oblékat pestrobarevné oblečení a stylové doplňky s vkusem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků