Hlavní obsah
Ženy obvykle využijí jen polovinu věcí z toho, co si sbalí do kufru. Foto: Profimedia.cz

Co si sbalit na týdenní dovolenou? Mužům prý stačí troje spodky

Dámy, taky řešíte každý rok před letní dovolenou, že se vám věci nevejdou do kufru? Muži to přičítají ženské nepraktičnosti, jelikož prý s sebou vozí celou řadu zbytečností. Kdyby bylo po jejich, stačil by jim pouhý batoh. Nicméně nejnovější průzkum ukázal, že muži šetří místo v kufru jen díky svým nehygienickým návykům. Jak jinak si vysvětlit, že zatímco žena by si na týdenní dovolenou sbalila desatery kalhotky, muž by si vystačil jen se třemi kusy spodního prádla?

Ženy obvykle využijí jen polovinu věcí z toho, co si sbalí do kufru. Foto: Profimedia.cz
Co si sbalit na týdenní dovolenou? Mužům prý stačí troje spodky

Více než polovina tázaných mužů nebyla schopna své nehygienické zvyky nijak zdůvodnit. Celých 12 procent jich však tvrdilo, že si na dovolené své boxerky přeperou. Dalších 37 procent pánů ospravedlňuje minimalistické balení tím, že stejně budou trávit většinu času v plavkách.

Mnohým ženám tato fakta jistě budou připadat nechutná, ale možná by se od svých protějšků mohly v něčem poučit.

Muži totiž užijí záviděníhodných 98 procent věcí, které si s sebou na dovolenou přivezou. Stačí jim totiž v průměru 14 kusů oblečení.

Dámy balí spíše maximalisticky a na týdenní dovolenou si v průměru balí 34 kusů oblečení. Není pak překvapivé, že si na sebe vezmou jen trochu více než polovinu (62 procent) věcí z kufru.

Podle listu Metro tato zajímavá zjištění vyplynula z dotazování bezmála třinácti stovek britských mužů a žen. Průzkum vedly webové stránky sunshine.co.uk.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků