Renata stále ještě váhá, jaké šaty zvolí přímo na soutěžní večer. Zda dá přednost velmi odvážným bílým šatům z krajky či barevnějším šatům ladící s její pletí.

Šaty v barvách tyrkysové, oranžové a příbuzných odstínů zaujaly jak českou krásku, tak i prezidentku soutěže Česká Miss Michaelu Maláčovou. Jsou inspirované vodním světem. Natali Ruden je vytvořila z 34 metrů lesklého průhledného materiálu ve čtyřech barvách s využitím efektu prosvítání jedné barvy pod druhou, který je šitý přímo na miss a podtrhuje podle návrhářky její přirozenou krásu, teplý odstín její pleti a vlasů a je kontrastem k jejím výrazným modrým očím.

Podle Maláčové je Langmannová nadějnou reprezentantkou

Prezidentka České Miss vidí v letošní vítězce soutěže nadějnou reprezentantku. "Nechtěla bych předbíhat, ale rozhodně je typem, který by mohl zaujmout. Má široký zářivý úsměv, což, myslím, je styl americké krásy. Je velmi komunikativní a přesto, že reprezentuje malou zemi, konečně by mohla prolomit ne zrovna úspěšná léta," řekla Maláčová.

Langmannová má podle ní zároveň předpoklady svými přímočarými mediálními výstupy i celkovým přístupem k životu. "Je to dívka, za kterou se nemusíme stydět, a řekla bych, že Američané mají rádi bezprostřednost. Je jenom na ní, jak dlouho se tam vydrží tvářit a přesvědčovat porotu, že je tou pravou," soudí Maláčová.

Miss doprovodí na soutěž tatínek

Na Miss Universe, která se letos uskuteční v Los Angeles, odletí Langmannová 5. července. O dva týdny později za ní přiletí otec. "Bude mi držet pěsti za celou rodinu přímo v sále. Neletím tam s nijak velkým očekáváním. Jedu se zúčastnit, chci reprezentovat Českou republiku, ať to dopadne jakkoliv," řekla Langmannová.