Inspiraci prý čerpala mimo jiné i ze svého osobního šatníku, o čemž svědčí i fotky z jejích koncertů. Nejednou se nebála odvázat a na pódium vystoupit pouze ve velmi úsporném kostýmu, který spíše připomínal spodní prádlo.

Většinou v jejím extravagantním vystupování hrál velkou roli alkohol a tvrdé drogy, na kterých byla dlouho závislá.

Ačkoliv nová kolekce kůži spíše zahaluje než odkrývá, je velmi nadčasová, elegantní a ženská.

Ačkoliv nová kolekce kůži spíše zahaluje, než odkrývá, je velmi nadčasová, elegantní a ženská.

FOTO: Profimedia.cz

Courtney Love je svou extravagancí mnohdy hraničící s nevkusem takřka proslulá. To se ovšem nedá říci i o kolekci spodního prádla, kterou navrhla pro značku Nasty Gal. Překvapivě jde totiž o přesný opak.

Průsvitlné materiály, třpytky a co nejvíce kůže. I tak vypadaly kostýmy Courtney Love. V novodobém podání působí zrecyklované retro velmi žensky a stylově.

Průsvitné materiály, třpytky a co nejvíce kůže. I tak vypadaly kostýmy Courtney Love v 90. letech. V novodobém podání působí zrecyklované retro velmi žensky a stylově.

FOTO: Profimedia.cz

„Prošli jsme můj šatník a zaměřili se na ikonické kousky, které jsem si v něm schovala. Pomocí dalších úprav a romantických detailů jsme nakonec několik kousků inspirovaných mým šatníkem zařadili do kolekce,” stojí na stránkách značky. Zpěvačka uvedla, že jejím nejoblíbenějším kouskem je celokrajkové body.

Její podpis je znát i v doplňcích, a to například v podobě drobných, v rozčepýřených vlasech posazených korunek, nebo roztrhaných síťových punčoch. Součástí kolekce není jen spodní prádlo, ale i šaty, boty a doplňky.

Zpěvačka se nechala slyšet, že jejím nejoblíbenějším kouskem je toto krajkové body

Zpěvačka se nechala slyšet, že jejím nejoblíbenějším kouskem je toto krajkové body. Zaplatíte za něj 2188 korun.

FOTO: Profimedia.cz

Nechybí tylové sukýnky a štrasové korunky do vlasů.

Nechybí tylové sukýnky (1939 korun) a štrasové korunky do vlasů. I lodičky jsou součástí kolekce, stojí bezmála 3000 korun.

FOTO: Profimedia.cz

Modelka je rockové zpěvačce velmi podobná

Modelka je rockové zpěvačce velmi podobná. Tyto šaty se prodávají za 3180 korun. Nejdražší kousky přitom vyjdou zhruba na 4500 korun.

FOTO: Profimedia.cz

Kolekce je plná sexy materiálů, rozparků a saténu

Kolekce je plná sexy materiálů, rozparků a saténu.

FOTO: Profimedia.cz