Rozepnuté knoflíky u košile, triko či polokošile s větším výstřihem, než je obvyklé. Ležérnější módní styl již není dlouhou dobu žádné tabu. Zdánlivě nedbale odhalené kousky kůže prý podle mnohých vzbuzují v opačném pohlaví mnohem větší fantazie, než naprostá nahota. Nic se ale nesmí přehánět.

Simon Cowell

Simon Cowell

FOTO: fotobanka Profimedi

Herec a moderátor Russell Brand

Herec a moderátor Russell Brand

FOTO: fotobanka Profimedia

Pokud je opravdu co ukázat, tak prosím. Když ale narazíte na ulici na muže, kterému ze zpola rozhalené košile vylézá cosi, co bez velkého přehánění připomíná prales, pak to ve vás asi moc velké fantazie neprobudí, spíše se dáte brzy na útěk.

Tento rádoby "trend" není ale ničím výjimečným, a to ani u celebrit. Při veřejných akcích můžeme většinu mužů vidět v nejmodernějších oblecích s kravatami, maximálně s rozepnutou košilí u krku. V soukromí ale mnoho z nich vyznává pohodlný a ležérní styl. Mnohým navíc ani nevadí, že to nemusí být zrovna oku lahodící pohled.

Jude Law

Jude Law

FOTO: fotobanka Profimedia

Ed Westwick - herec ze seriálu Super Drbna

Ed Westwick - herec ze seriálu Super Drbna

FOTO: fotobanka Profimedia

Podle posledního průzkumu, který si nechal zpracovat obchodní řetězec Debenhams, tento módní styl upřednostňuje u mužů celých 68 procent žen. Ať už je to ale s výsledky jakkoli, rozhodně bychom tento přístup nedoporučovali většině mužů. Výsledkem by totiž mohlo být spíše všeobecné zděšení než obdiv.

Zpěvák Marvin Humes s přítelkyní

Zpěvák Marvin Humes s přítelkyní

FOTO: fotobanka Profimedia