Hlavní obsah
 

Adrenalinová lavice na pouti v Thajsku třískla s pasažéry o zem

Záběry hrozivě vypadající nehody na pouti v Thajsku zveřejnila agentura AP. Jedna z adrenalinových atrakcí se o víkendu porouchala a lidé z ní začali odpadávat jako hadrové panenky. Při jízdě se totiž uvolnil bezpečnostní rám a adrenalinová lavice tak během okamžiku vypudila z místa čtrnáct lidí. Podle agentury AP ale nikdo nepřišel o život ani neutrpěl vážná zranění.

 
Adrenalinová lavice na pouti v Thajsku třískla s pasažéry o zem

„Vzal jsem své mladé příbuzné, aby se na to šli podívat. Vypadalo to tak děsivě. Uslyšel jsem lidi řvát seshora a cestou dolů je to odmrštilo. S těmi, kdo vypadli, to třísklo o zem velmi silně. Někteří se sklouzli,“ líčil svědek, který se představil jen jako Džidapa.

K nehodě došlo v sobotu v lunaparku ve městě Lopburi ve středním Thajsku. Odstředivá síla při vyvrcholení dobrodružné jízdy natlačila pasažéry na bezpečnostní rám tak silně, že se uvolnil a lidé byli odmrštěni do okolí.

Pět ze čtrnácti lidí upadlo na železnou plošinu přímo pod adrenalinovou lavicí, další odlétli vzduchem dál nebo se navršili na ně. Příčinu nehody vyšetřuje policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků