Hlavní obsah

Německá spisovatelka nabízí sex prezidentovi za veto na atom

Mladá německá spisovatelka Charlotte Rocheová, známá svými odvážnými texty i moderováním v německé televizi, nabízí německému prezidentovi Christianu Wulffovi sex výměnou za to, že hlava státu bude vetovat prodloužení provozu jaderných elektráren v zemi. Podle agentury AFP to Rocheová uvedla v rozhovoru, který v pondělí zveřejní německý týdeník Der Spiegel.

Německá spisovatelka nabízí sex prezidentovi za veto na atom

"Nabízím, že se s ním vyspím, když to nepodepíše," řekla dvaatřicetiletá spisovatelka listu k zákonu, který prodlužuje provoz 17 místních jaderných elektráren. Prezident se má ohledně zákona rozhodnout do konce roku.

"Můj manžel souhlasí. Nyní je na první dámě, aby s tím souhlasila," vzkázala prezidentskému páru a veřejnosti pohledná štíhlá žena, která se minulý týden v Německu účastnila demonstrací proti přepravě radioaktivního odpadu, který byl pro Německo zpracován ve Francii.

Spisovatelka a novinářka britského původu Rocheová prodala v Německu více než milión výtisků románu Vlhká místa, který velmi syrově líčí zdravotní krize a sexuální zkušenosti osmnáctileté dívky, která byla hospitalizována po nevhodně provedené epilaci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků