Hlavní obsah
Samantha Markleová Foto: Profimedia.cz

Je to facka královské rodině, nebere si servítky Meghanina sestra

Nečekané rozhodnutí prince Harryho a jeho manželky Meghan vyvázat se z královských povinností bylo fackou do tváře britské královské rodiny. Prohlásila to Meghanina starší sestra Samantha Markleová. Dámy mají společného otce, dělí je věkový rozdíl 17 let a liší se také v chápání toho, jak vystupovat na veřejnosti. O Meghan se vyjádřila nelichotivě už několikrát.

Samantha Markleová Foto: Profimedia.cz
Je to facka královské rodině, nebere si servítky Meghanina sestra

„Je to facka do tváře. Myslím, že je na tom šokující, že nezvážili, jaké to bude mít důsledky pro další zúčastněné, na královskou rodinu. Je to porušení slibů o cti a plnění povinností spojených s monarchií,“ cituje britský list The Daily Mail Samanthu Markleovou.

Na dotaz, zda je možné Harrymu a Meghan vyčítat, že chtějí právo na soukromí, odpověděla Samantha, že její sestra musela a měla s pozorností a společenskými povinnostmi počítat. „Je to směšné. Šli do toho s tím, že budou mít povinnosti, a jak k nim budou přistupovat média,“ podotkla Markleová.

Pozornost médií jí proti srsti nebude

Kdyby byla někdejší americké herečce a nynější vévodkyni ze Sussexu pozornost sdělovacích prostředků opravdu nepříjemná, těžko by podle sestry šla sledovat například zápas Sereny Williamsové na tenisovém Wimbledonu.

Britský princ Harry a jeho žena Meghan

Foto: Toby Melville, Reuters

Samantha a Meghan Markelovy si byly kdysi blízké, před lety se ale odcizily a Samantha svou sestru, která se provdala do britské královské rodiny, veřejně kritizuje. Nabízející se vysvětlení, že mladší sestře prostě závidí, odmítá. „Od začátku jsem byla upřímná v naději, že to zafunguje na její srdce a morálku,“ vysvětlovala Markleová Daily Mailu. O sestře v minulosti prohlásila například to, že žárlí na manželku prince Williama Kate nebo to, že je rozmazlená narcistka.

Princ Harry a jeho manželka Meghan tento týden šokovali Británii, když oznámili, že se chtějí zříct královských povinností a chystají se trávit část roku v Kanadě. Oznámili také, že chtějí pracovat, aby byli finančně nezávislí. Co přesně to znamená, neuvedli, podrobnosti prý zveřejní později.

Co plánují zveřejnili i přesto, že je údajně královna žádala, aby to probrali s Harryho otcem princem Charlesem a nechodili s tím na veřejnost.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků