Hlavní obsah
Britská policie, ilustrační foto. Foto: Reuters

Britský policista znásilnil třináctiletou školačku, dostal 25 let

Pětadvacet let si odsedí nyní již bývalý britský policista, který znásilnil třináctiletou školačku. Ian Naude svou oběť sexuálně zneužil jen několik dní poté, co byl služebně u ní doma. Soud v Liverpoolu jej při vynášení rozsudku charakterizoval jako krutého a bezcitného pedofila. Odsouzený se hájil tím, že měl pocit, že si nezletilá pohlavní styk na sedadle jeho auta užívá.

Britská policie, ilustrační foto. Foto: Reuters
Britský policista znásilnil třináctiletou školačku, dostal 25 let

„Jste chladnokrevný a bezohledný pedofil, který se navíc následně neštítil vyhrožovat obětem,“ vyslechl si odsouzený u soudu. Naude si totiž svou oběť nahrával a vyhrožoval, že pokud promluví, nahrávky zveřejní, informovala ve čtvrtek stanice Sky News.

Během procesu vyšlo najevo, že byl Naude vyšetřován i v dalších dvou případech údajného sexuálního zneužívání.

Před zatčením se k němu ale nedopatřením plán jeho zadržení, jakožto k policistovi, donesl a on tak ze svého mobilu stihl smazat 750 sexuálně explicitních snímků a videí nezletilých. Podle obžaloby na nich byly vyobrazeny útoky dospělých mužů na dětí.

Vyšetřovatelka případu Kate Tomlinsonová řekla novinářům, že v odsouzeném spatřuje „ďábelského sexuálního predátora nejhoršího kalibru, který zradil lidi, jež přísahal chránit“.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků