Cesty na jižních předměstích libanonského hlavního města byly plné autobusů, dodávek a aut, které přivezly lidi radující se z vítězství. Řada z nich cestovala na střechách vozů ozdobených žlutou barvou hnutí a portréty Nasralláha.

"Lidé přicházejí z celého Libanonu, máme tu lidi, kteří přišli z Íránu i sousední Sýrie a libanonské šíity, kteří pracují v zahraničí a vzali si dovolenou, aby mohli přijít na tento historický mítink," řekl tiskový mluvčí Hizballáhu Ibrahím Zaaraket."V Libanonu není už víc židlí, které by se daly pronajmout," dodal.

"Přišla jsem, abych viděla našeho velkého vůdce. On není jen náš vůdce, ale vůdce všech pravých Arabů," řekla Fatima Šabaanová z jižního Libanonu.

Menší strany vyjadřovaly podporu Hizballáhu

Manifestace se také zúčastnil křesťanský vůdce generál Michel Aoun, který uzavřel na jaře dohodu o porozumění s Hizballáhem. "Přišli jsme vyjádřit naši podporu našim spojencům z Hizballáhu, protože je to vítězství pro všechny Libanonce," uvedl následovním Aouna Tony Salameh. Dorazily i prosyrské frakce, jako je křesťanské hnutí Marda.

Libanonský premiér Fujád Sinuira však odmítl volání Hizballáhu pro výměně vlády. Hizballáh, který je zastoupen v Sinuirově vládě, chce, aby vznikla nová vláda národní jednoty, ve které by byly zastoupeny i prosyrské strany.