Hlavní obsah
Americký prezident J. F. Kennedy s manželkou Jackie Foto: Profimedia.cz

Kennedy si objednával prostitutky, které se podobaly Jackie

Americký prezident John Fitzerald Kennedy si objednával prostitutky, které se podobaly jeho manželce Jackie. Tvrdí to americký spisovatel William Stadiem s odkazem na legendární majitelku luxusního nevěstince v Paříži madame Claude. Ta v roce 1977 kvůli skandálu s daněmi přesídlila do Kalifornie.

Americký prezident J. F. Kennedy s manželkou Jackie Foto: Profimedia.cz
Kennedy si objednával prostitutky, které se podobaly Jackie

Když Kennedy pobýval v Paříži, právě v jejím podniku si objednal luxusní prostitutky, potvrdila madame Claude. JFK měl několik přání. „Dámy měly být nejen krásné a vášnivé, ale měly se co nejvíc podobat jeho manželce Jackie,“ uvedla.

Přání, z nichž by se mnozí červenali, plnila madame Claude i mnohým dalším prominentním zákazníkům. Patřili k nim například pohádkově bohatý řecký rejdař Aristoteles Onassis, či italský průmyslník Gianni Agnelli.

Častým návštěvníkem jejího podniku byl i malíř Marc Chagall. Mnohé její dámy nakreslil a skici jim potom věnoval. Agnelli měl dokonce skupinku dívek po sexuálních orgiích vzít s sebou na veletrh.

Seznam Kennedyho vyvolených je velmi dlouhý. Figurují na něm jména neznámých žen, prostitutek, striptérek, ale i žen, které byly hvězdami Hollywoodu.

"Když nemám sex, bolí mě hlava," stěžoval si první muž Spojených států, který v Bílém domě rozpoutal doslova orgie.

Prezidentovou ložnicí prošly například filmové hvězdy Marlene Dietrich, Marilyn Monroe nebo Angie Dickensonová.

Herečka Angie Dickensonová

Foto: Profimedia.cz

Bazénových večírků se účastnila německá prostitutka Ellen Rometschová, která byla podobná Elizabeth Taylorové či striptérka Blaze Starrová.

Učarovala mu například Judith Campbell Exnerová, původně milenka šéfa chicagského podsvětí a také milenka zpěváka Franka Sinatry. "Byl mnou očarovaný," řekla o svém setkání s JFK v roce 1960.

Dva a půl roku se stýkal také s Pamelou Turnureovou, sekretářkou vlastní ženy, která mu byla po vůli pokaždé, když Jacqueline odjela.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků