Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Vojtěch Pospíšil, Novinky

Dvaadevadesátiletá Američanka zastřelila syna, chtěl ji poslat do domova důchodců

Dvaadevadesátiletá žena na předměstí Phoenixu ve státě Arizona ve Spojených státech zastřelila v pondělí svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni, která se ale ubránila, napsala v noci na středu agentura Reuters.

Ilustrační foto Foto: Vojtěch Pospíšil, Novinky
Dvaadevadesátiletá Američanka zastřelila syna, chtěl ji poslat do domova důchodců

Anna Blessingová bydlela se synem, který jí řekl, že je s ní obtížné žít, a proto ji pošle do pečovatelského domu. To žena nechtěla a rozhodla se tomu zabránit.

Několika výstřely zabila syna a poté zbraň obrátila proti jeho 57leté přítelkyni. Té se podařilo zbraně zmocnit, Blessingová však vytáhla druhou pistoli. I tu synova přítelkyně zneškodnila.

Blessingová po zadržení prohlásila, že chtěla následně spáchat sebevraždu, ale protože přišla o zbraně, nemohla se připravit o život. Soud, který stanovil kauci na 500 000 dolarů, ji následně poslal do vazby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků