Hlavní obsah

Do studentské soutěže krásy se přihlásilo téměř čtyři sta dívek

V minulém týdnu byly ukončeny přihlášky do soutěže MISS ACADEMIA ČR 2009. Počet letošních účastnic se zastavil na čísle 374. První polovina dívek se představí již na pátečním semifinálovém kole v pražském hotelu Hilton.

Do studentské soutěže krásy se přihlásilo téměř čtyři sta dívek

Přihlášené dívky, které si vybraly jako místo semifinále Prahu, absolvují rozhovor s odbornou porotou v černých šatech, promenádu v plavkách a vědomostní test, který tvoří 60% z celkového bodového ohodnocení.

Nejúspěšnější dívky se probojují do finálové desítky, kde budou zastoupeny i účastnice druhého semifinále, které proběhne za týden ve Zlíně. Na stejném místě budou dívky 1. dubna 2009 bojovat ve finále o titul MISS ACADEMIA ČR 2009.

Počet 374 přihlášených studentek si organizátoři soutěže pochvalují. "Zaměřujeme se na úzkou cílovou skupinu, vysoké a vyšší odborné školy, a proto jsme z tak vysokého zájmu o naši soutěž skutečně nadšení," uvedla Sandra Čermáková, jedna z hlavních manažerek projektu.

Nejvíce studentek, celkem 37, se přihlásilo z Masarykovy univerzity v Brně. Jen o jednu vysokoškolačku méně je přihlášeno z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Na třetím místě, s počtem 32 dívek, je Univerzita Karlova v Praze a Univerzita Palackého v Olomouci.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků