Hlavní obsah
Foto: Look Bella

Zlaté jablko se opět promění v centrum krásy

Zlínské Zlaté jablko bude v pátek hostit casting další velké soutěže krásy. Stane se tak jedním z krajských měst, ve kterém právě probíhají castingy třináctého ročníku prestižní soutěže o nejzajímavější tvář LOOK BELLA 2016. Otevřený casting se uskuteční v hlavní galerii od 14 hodin.

Foto: Look Bella
Zlaté jablko se opět promění v centrum krásy

Příležitost nahlédnout do světa modelingu budou mít v pátek 17. června od 14. hodiny nejen návštěvníci centra, ale především odvážné dívky a v tomto případě i mladí muži, kteří se chtějí této přehlídky krásy zúčastnit.

„Do soutěže se mohou registrovat všechny zajímavé dívky od 15 do 25 let s minimální výškou 170 cm a mladí pánové od 17 do 25 let s minimální výškou 180 cm,” upřesnila podmínky přihlášení Aneta Hodovská, event managerka pořadatelské agentury Prestigemodels.

Na soutěžící se na všech castinzích bude těšit patronka soutěže Jitka Boho a nebudou chybět ani dárky od partnerů a zábava.

Všechny zúčastněné čeká profesionální péče kadeřníků a vizážistů, velká módní show a profesionální fotografování. Ti úspěšnější se budou moci radovat z postupu do velkolepého finále, které se uskuteční v prosinci. Nejlepším se pak otevřou dveře do světa modelingu, fotomodelingu a předváděcích mol.

Dívka i muž LOOK BELLA 2016 získá titul z uznávané soutěže, hodnotné ceny spoustu cen od partnerů soutěže, jako např. lyže nebo snowboard, roční členství do fitness center, luxusní kosmetiku, exkluzivní vlasovou péči a mnoho dalšího. Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD bude pak reprezentovat ag. PRESTIGE MODELS a Českou republiku na prestižních mezinárodních soutěžích krásy.

Registrace na zlínský casting je možná přímo ve Zlatém jablku nebo prostřednictvím www.lookbella.cz  Akce probíhá od 14. do 18. hodiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků