Hlavní obsah
Foto: Dana Javůrková

Umisťovací výstavu koček bude hostit Toulcův dvůr

V neděli 8. ledna v 11 hodin se otevřou brány pražského Toulcova dvora - pro zájemce tu bude připravena umisťovací výstava koček, již pořádá Kočičí domov Sluníčko. O domov zde budou mňoukat desítky koček z celé České republiky.

Foto: Dana Javůrková
Umisťovací výstavu koček bude hostit Toulcův dvůr

Na umisťovací výstavě v Toulcově dvoře v Praze budou na návštěvníky čekat desítky koček. Všechny kočky na výstavě jsou k adopci a návštěvníci si je mohou přímo z výstavy odnést domů. Bonusem pro všechny návštěvníky bude možnost nákupu nezbytně nutných věciček v charitativních krámcích.

O zábavu se postará opět Pestrá společnost s ukázkami výcviku asistenčních pejsků, Český klub chovatelů prasátek chovaných v domácnostech nám představí i štětinatou praso-slečinku a poradí případným zájemcům, upozorní na pozitiva i úskalí chovu těchto zvířat. Co riskujete nákupem zvířete z množírny a co to vlastně množírna je, vám mohou přímo na výstavě říci zástupci organizace Nekupuj – Adoptuj.

O zábavu dětských milovníků zvířat se postarají naši dobrovolníci na stanovištích se soutěžemi o hodnotné ceny. A samozřejmě nebude chybět i veterinární poradna ordinace Kheiron zdarma, kde budete mít možnost nechat si očipovat své zvíře za zvýhodněnou cenu.

Během uplynulých tří let se organizátorům podařilo na výstavách učinit šťastných přesně 142 domácností. Překročíme tentokrát magickou dvoustovku? Uvidíme. Každá spojená packa s lidskou dlaní se počítá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků