Hlavní obsah
Top Dream Company Foto: Archiv Top Dream Company

Top Dream Company roztančí Českou republiku

Funkeři Top Dream Company se rozjeli po zmrzlém Česku s ambicí, že ze zimy se až k jaru v dobré náladě protančí. Již na počátku února totiž vyjeli na své klubové turné, které zakončí 25. března v Českých Budějovicích (River Music Club).

Top Dream Company Foto: Archiv Top Dream Company
Top Dream Company roztančí Českou republiku

Na koncertech zahrají i čerstvou novinku So Dance. K nové písni kapela natočila i klip. Stejně jako u videa Xstát se kamery a střihu ujal Adam Koller. Tentokrát klip vznikl ve smíchovském Futurum Music Clubu. Na rozdíl od předchozího singlu novinka neřeší společenskou situaci u nás a ve světě. 

„So Dance je typická a jak název napovídá taneční pecka, kterou chceme narušit tu obrovskou zimu a mrazy, které nás letos zastihly. Myslím si, že lidi by se měli více bavit, užívat si více reálného života, na živých koncertech schovat mobily, vypnout sociální sítě a soustředit se jen na hudbu a tančit,” říká autor hudby i textu Petr „Harmy“ Harmáček.

V So Dance se k mikrofonu postavil nejnovější člen desetičlenné skupiny Jakub Vaňas, pro kterého je to po Xstátu již druhý videoklip s Top Dream Company. „Jsem moc rád, že jsem se dostal do tohohle úžasného kolektivu. Navíc to, že teď během krátkého období vydáváme už druhý klip a další jsou v plánu, svědčí o tom, že jsme si s klukama snad sedli a bude to jen lepší a lepší,” myslí si zpěvák Jakub Vaňas.

Top Dream Company odstartují šňůru koncertem v plzeňském klubu Buena Vista. Pak je čeká Litvínov, Brno, Zlín, Kutná Hora, Karlovy Vary, Praha, Chomutov a poslední zastávkou bude River Music Club v Českých Budějovicích. 

„Chceme tímto nejen pozvat všechny naše fanoušky, ale i příznivce dobré, energické a  kvalitní hudby na naše koncerty. My si s kapelou muziku hodně užíváme a hrozně moc těšíme na její konfrontaci s lidmi v celé naší zemi,” dodal producent kapely Petr „Harmy“ Harmáček.

  3.3. Kutná Hora - Česká 1

11.3. Karlovy Vary - Klub Paderewski

16.3. Praha - JazzDock

17.3. Chomutov - Music XS Club

25. 3. České Budějovice - River Music Club

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků