Hlavní obsah
Foto z místa nehody. Foto: Policie ČR

Těžce zraněnou řidičku transportoval do nemocnice vrtulník

Vážnou havárii vozidla šetří od úterního odpoledne 2. října vsetínští dopravní policisté společně s kriminalisty v Brankách na Valašskomeziříčsku. „Řidička skončila po nárazu do stromu s těžkým zraněním v ostravské nemocnici,“ informovala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Foto z místa nehody. Foto: Policie ČR
Těžce zraněnou řidičku transportoval do nemocnice vrtulník

Šestačtyřicetiletá řidička ve čtvrt na dvě odpoledne z doposud nezjištěných příčin přejela po projetí levotočivé zatáčky do protisměrného jízdního pruhu, najela na krajnici a bokem vozidla narazila do vzrostlého stromu.

„Žena, která cestovala ve vozidle sama, utrpěla těžké zranění, se kterým byla letecky transportována do ostravské fakultní nemocnice. Dechovou zkoušku na požití alkoholu jsme u ní z důvodu zranění nemohli provést, proto byl nařízen odběr krve,“ upřesnila policistka.

Silnice byla v době zadokumentování havárie dopravními policisty a vsetínskými kriminalisty až do šestnácti hodin úplně uzavřena. „Žádáme případné svědky, kteří by nám mohli pomoci objasnit průběh dopravní nehody, aby zavolali na linku 158,“ obrátila se na veřejnost policejní mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků