Hlavní obsah
Kamila Hübsch a Pavel Mészáros přezpívali světový hit a premiérově se ukáže v neděli na představení v pražském divadle Karla Hackera. Foto: archiv P. Mészárose

Světový hit Diany Ross či Julio Iglesia a Dolly Parton má novou podobu, vznikl k němu i klip

Známý hit When You Tell Me That You Love Me (Když mi říkáš, že mne miluješ), který původně zazněl v sólovém podání Diany Ross či jako duet Julio Iglesia a Dolly Parton, má novou podobu. Nově ho přezpívali zpěvačka Kamila Hübsch a nakladatel a zpěvák Pavel Mészáros.

Kamila Hübsch a Pavel Mészáros přezpívali světový hit a premiérově se ukáže v neděli na představení v pražském divadle Karla Hackera. Foto: archiv P. Mészárose
Světový hit Diany Ross či Julio Iglesia a Dolly Parton má novou podobu, vznikl k němu i klip

V novém podání jej v neděli v rámci pořadu Hovory W se synem Jana Wericha - Jiřího Wericha Petráška, Janem Přeučilem a poslední Werichovou hospodyní Evou Tůmovou v pražském Divadle Karla Hackera představí "novodobá Iveta Bartošová", zpěvačka Kamila Hübsch, a zpěvák a nakladatel, který stojí za řadou zajímavých publikací, Pavel Mészáros.

Večer se ponese ve stylu vyprávění i písniček Osvobozeného divadla. Hosty budou herec Jan Přeučil a bývalá hospodyně a poslední žijící přítelkyně rodiny Jana Wericha Eva Tůmová (v příštím týdnu bude pokřtěna také kniha jejího vzpomínání).

V rámci nedělního večera bude představen nově přezpívaný, stále romantický, melodický a chytlavý hit v angličtině a také klip, který k němu vznikl.

„Písničku jsme natočili na konci loňského roku ve studiu Českého rozhlasu Sever. A protože se nachází v nádherné secesní vile, využili jsme její interiéry a exteriéry jako kulisu ke klipu, který vznikl současně s písničkou,” prozradil Pavel Mészáros, který jistě všechny překvapí svým dokonalým zpěvem a jehož by si posluchači klidně mohli splést s protřelým zpěvákem českých či světových hitů. Jeho hlas tomu nasvědčuje. 

„Klip točil kameraman David Surý, který spolupracuje například s písničkářem Petrem Lüftnerem a za mixážním pultem seděl mistr zvuku Honza Seibt, s nímž pracovat je opravdu radost. Klip pokřtíme právě v rámci našeho pořadu Hovory W,” dodal Mészáros.

Ze spolupráce je nadšená i zpěvačka Kamila Hübsch, která jinak kromě hitů Ivety Bartošové zpívá i své vlastní skladby, jež si sama píše.

„Byla to krásná a pohodová spolupráce a doufám, že ta pohoda je z klipu i písničky cítit. Vždycky jsem chtěla mít duet s mužským hlasem, a tak mne potěšilo, když mě Pavel oslovil s tímto nápadem. Písnička byla svého času opravdu známým hitem, a tak by mohla v nové interpretaci zase zaujmout. Snažili jsme se do ní dát všechno, co v ní je: velký kus romantiky, pohodu a současně i temperament.  Byť jsme s Pavlem generačně nějaký ten pátek od sebe, za mikrofonem to znát není,” podotkla s úsměvem Kamila.

Každý, kdo se chce trochu zasnít, má u této světově proslulé písničky možnost. „Za měsíc tu máme Valentýna, a tak i v tomto ponurém počasí si každý může najít chvíli na romantiku, ať už je mu šestnáct nebo padesát…,” dodávají svorně oba interpreti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků