Hlavní obsah
Možní svědci, kteří by mohli pomoci policii Foto: PČR

Policie hledá možné svědky podvodné směny peněz v Čáslavi

Kamerové záznamy jsou v mnoha případech velmi účinné při vypátrání pachatelů různé kriminální činnosti i třeba při dopravních nehodách. Čáslavští policisté doufají, že jim záběry kamer pomohou i při pátrání po dvou zatím neznámých mužích, kteří by mohli pomoci objasnit podvodnou směnu peněz.

Možní svědci, kteří by mohli pomoci policii Foto: PČR
Policie hledá možné svědky podvodné směny peněz v Čáslavi

„Hledaní muži by mohli poskytnout informace k případu podvodného jednání, týkající se opakované směny peněz, ke kterému došlo v jednom čáslavském obchodním domě ve středu 13. prosince v 14.30 hodin. Mohli si všimnout něčeho podezřelého při manipulaci s penězi, které prodejnu připravilo o několik tisíc,” informovala mluvčí Policie ČR v Kutné Hoře Vendulka Marečková

Policisté hledají dva muže zachycené na kamerovém záznamu. Žádají občany, kteří je poznávají z kamerového záznamu či vědí, kde se nacházejí, aby kontaktovali přímo čáslavskou policii na telefonním čísle 974 875 710, nebo volali na linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků