Hlavní obsah
Žluťásci z Březové neztratili během turnaje ani set. Foto: Miloš Volek

Okresní kolo odbíjené základních škol zná na Sokolovsku své vítěze

Poslední soutěží Okresní sportovní ligy škol Sokolovska, kterou organizuje Asociace školních sportovních klubů a Karlovarský kraj, byla odbíjená.

Žluťásci z Březové neztratili během turnaje ani set. Foto: Miloš Volek
Okresní kolo odbíjené základních škol zná na Sokolovsku své vítěze

Do okresního kola si vybojovali postupy vítězové okrskových kol. Pořadatelem okresního finále byla již druhým rokem ZŠ Chodov, Komenského 273. Ta ve spolupráci s BVC Chodov uspořádala v městské sportovní hale 28. května finále jak družstev dívek, tak i chlapců.

Hala přivítala 5 dívčích a 5 chlapeckých družstev, to je zhruba 100 sportovců z celého okresu, aby se nad vysokou sítí utkali o titul přeborníka okresu a postup do krajského finále. 

V kategorii dívek si nejlépe vedlo družstvo dívek ze ZŠ Sokolov, Křižíkova, které neztratilo ani set a zcela jednoznačně kralovalo ostatním. Do krajského kola jej doprovodí i družstvo druhé, dívky z Habartova. Třetí místo pak vybojovalo družstvo ZŠ Školní z Chodova. 

V kategorii starších žáků prošlo bez zaváhání turnajem družstvo ZŠ Březová a obsadilo zlatou příčku. Druhé postupové místo vybojovali kluci ze ZŠ Sokolov Běžecké, třetí příčka patřila ZŠ Horní Slavkov, Nádražní. 

Vítězná družstva budou reprezentovat okres Sokolov za týden v krajském finále - hostit je budou Karlovy Vary.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků