Hlavní obsah
Foto: Archív Odd Gifts

Novinkové album Odd Gifts Ondřeje Galušky nazvané Migrant Songs se dočkalo svého křtu

Úterní večer v pražské Malostranské besedě patřil křtu nového alba indie popové kapely The Odd Gifts. Celkově druhá deska v pořadí nese název Migrants Songs a jak sám název napovídá, tematicky a v různých perspektivách naráží na současnou migrační vlnu.

Foto: Archív Odd Gifts
Novinkové album Odd Gifts Ondřeje Galušky nazvané Migrant Songs se dočkalo svého křtu

The Odd Gifts jsou sólovým projektem Ondřeje Galušky. Po první nahrávce, která jim vyšla před čtyřmi lety, nyní přichází s novou deskou Migrant Songs, na které z různých úhlů pohledu nahlíží na fenomén stěhování národů. Deska nabízí pestrou směsici stylů, která stojí za poslech, pokud hledáte něco jiného a neobyčejného na současné hudební scéně.

Deska je zajímavá, i co se týče hudebních hostů. Podíleli se na ní např. James Harries, Alasdair Bouch, Justin Lavash, či Bijou Camara. Žádný z nich při úterním výjimečném hudebním večeru v Malostranské besedě samozřejmě nechyběl. 

Za projektem The Odd Gifts stojí Ondřej Galuška, kytarista, pozounista a zpěvák, kterého fanoušci mohou již znát z formace Eggnoise. Naživo pak v projektu účinkují další členové skupiny Eggnoise Jaryn Janek, Michael Nosek a Jan Mizler. V roce 2012 vydali desku s názvem O.G. and the Odd Gifts, jež byla pořadem Neon na ČRo Pardubice zařazena mezi 14 nejlepších desek roku a rovněž získala Harvest Prize na nezávislých hudebních cenách TAIS Awards. Aktuální druhá deska je venku od letošního 30. srpna.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků