Hlavní obsah
Hovory ze staré pohovky Foto: Stará aréna Ostrava

Na staré pohovce se potkají známé osobnosti, ostravská talk show uvede tři zajímavé hosty

Dagmar Misařová, reportérka Českého rozhlasu, uvede svou vlastní talk show. V každém díle představí divákům tři zajímavé hosty. Tři významné osobnosti spojené s Ostravou. Pořad bude pravidelně uváděn každé poslední pondělí v měsíci v 18.30 hodin v sále Staré arény.

Hovory ze staré pohovky Foto: Stará aréna Ostrava
Na staré pohovce se potkají známé osobnosti, ostravská talk show uvede tři zajímavé hosty

Jak napovídá název, bude se pořad odehrávat na staré, pohodlné pohovce. Přátelské vyprávění tří hostů i moderátorky Dagmar Misařové, vtáhne diváky do příjemné atmosféry, jako by se všichni potkali na návštěvě v obývacím pokoji a povídali si u jednoho stolu.

HOVORY ZE STARÉ POHOVKY tedy slibují možnost setkat se s výjimečnými hosty v komorním sále, dozvědět se více o jejich životních příbězích a strávit tak příjemný a obohacující podvečer. Pořad bude zpestřen klavírním doprovodem.

Tři vzácní hosté prvního uvedení budou zakladatelka a ředitelka úspěšného festivalu Colours of Ostrava Zlata Holušová, dokumentaristka a vedoucí oddělení audiovizuální tvorby na Slezské univerzitě v Opavě Monika Horsáková a zpěvačka, finalistka soutěže SuperStar a držitelka ceny Zlatý slavík v kategorii Objev roku Markéta Konvičková.

Na první uvedení této nové talk show se diváci mohou těšit již v pondělí 30. března od 18.30 v sále Staré arény.

Vstupenky na talk show je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji na baru kavárny Stará aréna na Masarykově náměstí. Pořadatelé doporučují si vstupenky zajistit včas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků