Hlavní obsah
Kontrola výhry Foto: Tereza Vyhnálková

Na Karlovarsku padl v neděli Superjackpot

Zdá se, že velké výhry budou hojně padat i v roce 2019. Třetí lednovou neděli se ve Sportce do správných čísel trefili hned tři noví milionáři. A co víc, jeden z nich si odnesl Superjackpot. Ten tentokrát přinesl sázejícímu z Karlovarského kraje téměř 24 milionů korun.

Kontrola výhry Foto: Tereza Vyhnálková
Na Karlovarsku padl v neděli Superjackpot

Za plný tiket náhodných čísel získal šťastlivec ze západní části republiky Superjackpot Sportky v hodnotě 23 949 136 Kč. Superjackpot poslední dobou padá velmi často, pravděpodobně za to může větší počet vsazených plných tiketů.

„Na podzim padl Superjackpot celkem šestkrát. Pokaždé to bylo na Moravě, proto jsme rádi, že se tentokrát štěstí obrátilo i na druhou stranu České republiky,“ komentuje výhru Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.

Kromě toho získal v neděli ve Sportce ve druhém tahu výhru sázející z Jihočeského kraje. Jednalo se o 5 391 228 Kč. Rovněž vsadil plnou sázenku, čísla měl ale vlastní.

Třetí výhra putuje opět do Karlovarského kraje. Sázející tam vsadil plnou sázenku s náhodným tipem. Odnese si za ni 1 482 231 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků