Hlavní obsah
Café Théâtre Foto: Petr Mráček

Muzeum Grévin otevírá novou kulturní scénu

Nová kulturní scéna vzniká v centru Prahy v muzeu voskových figurín Grévin. Představení pod názvem Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými se budou konat v sugestivním prostředí Magického divadla muzea Grévin v Celetné ulici 15.

Café Théâtre Foto: Petr Mráček
Muzeum Grévin otevírá novou kulturní scénu

Sérii zahájí 13. října muzikálový Fantom Opery Radim Schwab a ještě v tomto roce se představí například zpěvačka Hanka Křížková nebo herec a bavič Jiří Werich Petrášek s moderátorkou Marií Tomsovou.

„Diváci se mohou těšit na krásné a vtipné povídání, možná i malé nahlédnutí do mého soukromí,“ říká s úsměvem Radim Schwab, který vystoupí na prvním představení. „Zazní několik muzikálových hitů a samozřejmě zazpívám i nejznámější song z Fantoma opery – Hudbu noci,“ pokračuje.

Představení budou probíhat jednou až dvakrát měsíčně. Další večer bude zasvěcen talk show baviče Jiřího Wericha Petráška, syna jedné z největších legend české kultury Jana Wericha, který vystoupí spolu s bývalou televizní hlasatelkou a současnou moderátorkou Marií Tomsovou. Připraven je šansonový recitál Petry Hapkové, dcery fenomenálního skladatele Petra Hapky, s níž vystoupí stylista, vizážista a showman Kája Pavlíček. Na předvánoční čas je plánována recitálová talk show zpěvačky a herečky Hanky Křížkové.

„Máme připravený kvalitní kulturní program, sladěný s působivou atmosférou našeho muzea. Kapacita sálu je omezená, ale zato nabídneme neopakovatelný zážitek. Každé představení bude jedinečné. A co je důležité, vstupenka na představení bude zároveň i vstupenkou do muzea Grévin,“ dodává k tomu manažerka komunikace a marketingová ředitelka Daniela Pedret.

Představení budou začínat v 19:30 hodin a majitelé vstupenek si budou moci expozici muzea prohlédnout kdykoliv během dne konání představení.

Termíny představení Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými v Muzeu Grévin:

13. 10.  Radim Schwab -  zpěvák, herec, představitel hlavní role muzikálu Fantom Opery

21. 10.  Marie Tomsová -  moderátorka, Jiří Petrášek Werich – herec, bavič

18. 11.  Petra Hapková  -  zpěvačka, Kája Pavlíček – přední stylista a vizážista slavných

14. 12.  Hanka Křížková - zpěvačka a herečka Hanka Křížková

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků