Hlavní obsah
Módní návrhář Miroslav Bárta během fittingu Miss Junior 2011 Foto: archiv Miss Junior

Miroslav Bárta obleče Miss Junior

Škola Miss Junior v Parkhotelu Sokolov je v plném proudu. Přípravy na finálový večer vrcholí. O víkendu byly do Sokolova speciálně dopraveny luxusní modely předního českého módního návrháře, které budou dívky premiérově prezentovat právě na finálovém galavečeru.

Módní návrhář Miroslav Bárta během fittingu Miss Junior 2011 Foto: archiv Miss Junior
Miroslav Bárta obleče Miss Junior

„Velice si vážíme spolupráce s Miroslavem Bártou. Je to podle mého soudu profesionál řadící se právem k české návrhářské špičce. Jeho modely jsou okouzlující, ženské a nadpozemsky krásné. Ke spolupráci ho oslovila přímo ředitelka soutěží Miss Junior, Kateřina Hamrová,“ vysvětluje Jana Veselá z realizačního týmu soutěže.

„Miroslava Bártu jsem si vybrala zcela bezprostředně poté, co jsem na jeho práci slyšela několik kladných referencí. Podívala jsem se na jeho webové stránky a domluvila si s ním schůzku v ateliéru, abych mohla vidět jeho kolekci na vlastní oči. A pak mne velmi potěšilo, když moji nabídku přijal. Kromě úžasné tvorby se domnívám, že jsme se shodli v představě, jak modely chceme představit. Myslím, že to bude netradiční a pro diváky, kteří přijdou 17. října do Hard Rock Cafe Praha, rozhodně nevšední zážitek,“ uvedla Kateřina Hamrová.

Dívky dostaly instrukce, jak s ručně šitými kousky zacházet. Jak se otáčet s vlečkou, jak se model nese, aby zaujal diváky, a že úkolem modelky na mole je upoutat pozornost na šaty, ne na sebe.

„Víte, jsem opravdu nadšená, že pan Bárta byl tak laskav a dopřál soutěžícím ten zážitek obléci se do takových skvostů. Mnohé dívky se přihlásí do soutěže s představou, že se chtějí stát modelkou a předpokládají, že se soutěží zviditelní, což jim pomůže na cestě za vysněnou kariérou. To samozřejmě tak může být, ovšem ony často ani netuší, co to vlastně obnáší živit s modelingem. Hodiny stát, čekat, být po ruce, pak se na pár vteřin skvěle zatvářit, zapózovat a opět třeba hodiny čekat než se připraví další záběr. Chceme jim alespoň trochu přiblížit, že to, pro co se přihlášením a účastí v soutěži Miss Junior rozhodly, bude obnášet ještě mnoho tvrdé a usilovné práce především sama na sobě,“ dodala Kateřina Hamrová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků