Hlavní obsah
ilustrační fotka Foto: Vratislav Konečný

Malého záškoláka toulajícího se ulicemi strážníci odvedli do školy

Ve středu dopoledne dostali strážníci z Prahy 5 telefonické oznámení, že v ulici U Santošky chodí malý bosý chlapec. Na místo vyjela okamžitě hlídka. Chlapec odpovídající popisu byl sice při příjezdu hlídky již obutý, policisté ale hned zahájili šetření.

ilustrační fotka Foto: Vratislav Konečný
Malého záškoláka toulajícího se ulicemi strážníci odvedli do školy

„Strážníci od chlapce, který měl být tou dobou ve škole, zjistili, že nešel do školy, protože mu to ráno dovolila jeho sestra. Hoch rovněž sdělil, kam chodí do základní školy. Tam ho následně strážníci doprovodili a předali ředitelce. Zároveň byla vyrozuměna i maminka malého chlapce. Celou záležitostí se bude zabývat i příslušný odbor sociálně právní ochrany dětí, který byl rovněž informován,” informoval mluvčí Městské policie Praha Rudolf Rubeš.

Strážníci chlapce znají. Před měsícem ho nalezla hlídka ve večerních hodinách, jak pláče na ulici. Postěžoval si, že nikdo není doma a mají vypnutou elektřinu. Strážníci tehdy předali chlapce Policii ČR a rovněž informovali odbor sociálně právní ochrany dětí.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků