Hlavní obsah

Jedničkáři mohou do hasičského muzea v Ostravě zdarma

Hasičské muzeum v Ostravě se opětovně rozhodlo odměnit snaživé studenty za jejich práci.

Jedničkáři mohou do hasičského muzea v Ostravě zdarma

Všichni žáci a studenti, kteří obdrželi vysvědčení se samými jedničkami, mohou v těchto dnech zdarma navštívit hasičské muzeum v Ostravě.

"Jedničkáři z celé ČR s originálem či s kopií čerstvého pololetního vysvědčení mohou přijít sami či s doprovodem až v úterý, protože pondělí 31. ledna, kdy vysvědčení dostanou, je jediným zavíracím dnem muzea v týdnu. Otevřeno má od 9.00 do 17.00 hodin. K dispozici budou premiantům dva zkušeni průvodci, dlouholetí hasiči, kteří jistě nezapomenou dávat zvídavé otázky z požární ochrany. Tradici odměňování jedničkářů zavedlo muzeum už před pěti lety. Na přelomu ledna a února to bývá jen po několik dní (tentokrát do soboty 5. února), po závěrečném vysvědčení to obvykle bývá po celý červenec," uvedl tiskový mluvčí Petr Kůdela.

Pro pilné studenty jsou připraveny skromné dárky, které poskytlo město Ostrava. Rodiče či doprovod těchto dětí navíc může do muzea vstoupit za poloviční cenu.

Zájemci se mohou informovat také na internetových stránkách muzea: http://www.muzeum.hzsmsk.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků