Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Božídarský Neklid nabízí vynikající lyžařské podmínky

Provozovatelé krušnohorských zimních středisek mají konečně důvod ke spokojenosti. Po zasněžování technickým sněhem připadlo dost přírodního, na svahy mohou sjezdaři, běžecké trati jsou také v permanenci. Boží Dar – Neklid je plně v provozu a nabízí perfektní svezení.

Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Božídarský Neklid nabízí vynikající lyžařské podmínky

I o víkendech se jezdí zcela bez čekání ve frontách, sjezdovky zůstávají v perfektním stavu po celý den a ve snowparku jsou připraveny první překážky. V okolí Božího Daru je nataženo několik desítek ilometrů běžeckých tras. Skiareál připravil pro návštěvníky perfektní lyžovačku i služby.

Pro věrné návštěvníky areál připravili zcela nový typ permanentky – 10 dní v sezóně. Čipová nepřenosná karta umožňuje lyžovat libovolných 10 dní v rámci lyžařské sezóny. Koupíte kartu a přijedete kdykoli máte čas nebo jsou vhodné podmínky.

K vydání karty můžete použít jak hotovost, tak i nebo platební kartu, pasovou fotografii a 200 Kč zálohu na čipovou kartu. Kartu vydává pouze pokladna Za Prahou.

Můžete otestovat vybavení zdarma

O nadcházejícím víkendu 23. a 24. ledna bude na Neklidu jako každý rok čekat kamion značky Scott naplněný nejnovějšími lyžemi, botami a dalšími produkty této značky, které budete moci po celý víkend zdarma testovat. Předpověď slibuje na víkend čerstvý sníh, o to bude větší požitek z  lyžování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků