Hlavní obsah

Stále ještě první dáma Melania Trumpová převzala vánoční strom pro Bílý dům

Vánoční výzdoba v Bílém domě se tradičně nese ve velmi honosném duchu. Ani letošek nebude jiný. Stále ještě první dáma USA Melania Trumpová se svým týmem začala s oficiální výzdobou právě v těchto dnech. Nejprve ale na začátku týdne převzala vánoční strom, který se stane dominantou Modré místnosti.

Stále ještě první dáma Melania Trumpová převzala vánoční strom pro Bílý dům

Oficiálním vánočním stromem Bílého domu se letos stala 5,6 m vysoká jedle Fraserova pocházející z farmy Dana a Anne Taylorových v Západní Virginii. Tak jako v předchozích letech se stane dominantou Modré místnosti, kde bude muset být opět sundán lustr, aby se strom vešel.

Pro Melanii Trumpovou to zřejmě budou poslední Vánoce v Bílém domě, o to víc se očekává, v jakém duchu se letošní výzdoba ponese.

Přebírání stromu pro Bílý dům se kromě Melanie zúčastnili i majitelé farmy, odkud strom pochází.

Vánoční přehlídka adventních věnců našich čtenářů

Také si rádi navozujete příjemnou dobu očekávání vánočních svátků zapalováním svíček na svém adventním věnci? Patříte dokonce k těm, kteří si jej nejprve sami vyrobili?

Pokud ano a rádi byste se s ním pochlubili, nebo prostě jen nabídli inspiraci ostatním čtenářům, pošlete nám fotografie svého adventního věnce orientované na šířku do 21. prosince s pár slovy na vysvětlenou. Z došlých snímků vybereme nejzdařilejší díla a uspořádáme z nich vánoční přehlídku.

Své snímky můžete posílat na adresu bydleni@novinky.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků