Vychytávky na vaření a pečení 

Kuchyňský robot G21 Promesso, Penta. Cena: 7999 Kč

FOTO: archiv firmy

Sage The Smoking gun - udící pistole vám dovoluje povýšit různé druhy potravin a nápojů na gurmánský zážitek. Bez přidaného tepla a díky příchuti přírodního kouře, kterým je dřevo z jabloně nebo bílého ořechu, 3190 Kč

Sage The Smoking gun - udící pistole vám dovoluje povýšit různé druhy potravin a nápojů na gurmánský zážitek. Bez přidaného tepla a díky příchuti přírodního kouře, kterým je dřevo z jabloně nebo bílého ořechu, 3190 Kč.

FOTO: archív firmy

Tescoma Pánev grilovací SmartCLICK 42 x 28 cm - prostorná pánev se žáruvzdornými silikonovými úchyty vynikající pro grilování a podávání pokrmů. Se 2 tepelnými zónami. I pro indukci, 1299 Kč

Tescoma pánev grilovací Smart CLICK 42 x 28 cm - prostorná pánev se žáruvzdornými silikonovými úchyty vynikající pro grilování a podávání pokrmů. Se 2 tepelnými zónami. I pro indukci, 1299 Kč.

FOTO: archív firmy

Pákové Bambino Plus Sage SES500 - zvládá všechny čtyři klíčové prvky, které o kvalitě výsledné kávy rozhodují. Kávovar je vyrobený z kvalitní lité nerezové oceli, s integrovanou automatickou napařovací tryskou pro krémové cappuccino, 12 999 Kč.

Pákové Bambino Plus Sage SES500 - zvládá všechny čtyři klíčové prvky, které o kvalitě výsledné kávy rozhodují. Kávovar je vyrobený z kvalitní lité nerezové oceli, s integrovanou automatickou napařovací tryskou pro krémové cappuccino, 12 999 Kč.

FOTO: archív firmy

STM 6358RS Kuchyňský robot Sencor + Váha Sencor SKS 5020WH Extrémně výkonný 1000W motor s 6letou zárukou. Robustní celokovové tělo s kovovými převody, 3výstupová konstrukce, 4999 Kč.

STM 6358RS Kuchyňský robot Sencor + Váha Sencor SKS 5020WH Extrémně výkonný 1000W motor s 6letou zárukou. Robustní celokovové tělo s kovovými převody, 3výstupová konstrukce, 4999 Kč.

FOTO: archív firmy

Philips Avance Collection Airfryer XXL HD9650/90, fritéza využívá k přípravě vašich oblíbených jídel horký vzduch a jen malé množství přidaného oleje nebo žádný olej, takže můžete smažit s množstvím tuku nižším až o 90 %, 7699 Kč

Philips Avance Collection Airfryer XXL HD9650/90, fritéza využívá k přípravě vašich oblíbených jídel horký vzduch a jen malé množství přidaného oleje nebo žádný, takže můžete smažit s množstvím tuku nižším až o 90 %, 7699 Kč.

FOTO: archív firmy

Catler Vakuová svářečka fólií VS 8010 - díky ní zachováte plné aroma, chuť a živiny, bez vysušování a oxidace. Vakuovat můžete doma, na chatě, na cestách… Je to chytrý způsob, jak prodloužit čerstvost a výživové hodnoty potravin, 3990 Kč

Catler Vakuová svářečka fólií VS 8010 - díky ní zachováte plné aroma, chuť a živiny, bez vysušování a oxidace. Vakuovat můžete doma, na chatě, na cestách… Je to chytrý způsob, jak prodloužit čerstvost a výživové hodnoty potravin, 3990 Kč.

FOTO: archív firmy

Emile Henry Tajine V 2 l antracitový Charcoal keramika Flame® - nádobu lze použít buď na sporáku nebo v troubě. Ideální je pro přípravu marockých tajine, dušeného masa a všech pokrmů, které vyžadují pozvolnou přípravu dušením, 1989 Kč

Emile Henry Tajine V 2 l antracitový Charcoal keramika Flame® - nádobu lze použít buď na sporáku, nebo v troubě. Ideální je pro přípravu marockých tajine, dušeného masa a všech pokrmů, které vyžadují pozvolnou přípravu dušením, 1989 Kč.

FOTO: archív firmy

Sada nožů s bambusovým blokem a ocílkou 6dílná ZWILLING® Pro - 4x nůž, 1x ocílka, 1x blok na nože, Kulina 11 649 Kč

Sada nožů s bambusovým blokem a ocílkou 6dílná ZWILLING® Pro - 4x nůž, 1x ocílka, 1x blok na nože, Kulina 11 649 Kč.

FOTO: archív firmy

Catler MC 8010 Indukční multifunkční hrnec - unikátnost indukčního multifunkčního hrnce spočívá v konstrukci vnitřní nádoby pro 3D přípravu pokrmů, 4zónovém ohřevu indukční cívkou v kombinaci s tlakovým vařením a vařením v páře, 13390 Kč

Catler MC 8010 Indukční multifunkční hrnec - unikátnost indukčního multifunkčního hrnce spočívá v konstrukci vnitřní nádoby pro 3D přípravu pokrmů, 4zónovém ohřevu indukční cívkou v kombinaci s tlakovým vařením a vařením v páře, 13 390 Kč.

FOTO: archív firmy

Dokonalé servírování

Jídlo by mělo být i společenskou událostí. Tudíž je velmi důležité dbát i na servírování. Jíme přeci očima.

Tchibo Jídelní servis ve vzhledu kostního porcelánu, 1990 Kč

Tchibo jídelní servis ve vzhledu kostního porcelánu, 1990 Kč.

FOTO: archív firmy

Sada talířů Baia Tavola, 18 ks - Villa d'Este je nádobí prosluněné Itálií. Dýchá z něj přímořská pohoda, optimismus i jižanský elán, Bonami 1789 Kč

Sada talířů Baia Tavola, 18 ks - Villa d'Este je nádobí prosluněné Itálií. Dýchá z něj přímořská pohoda, optimismus i jižanský elán, Bonami 1789 Kč.

FOTO: archív firmy

Talíř s květinovým vzorem Green Gate Hailey, ⌀ 25,3 cm - Krásné vzory navzájem s rafinovanými pokrmy vytvoří na vašem stole něco nádherného, Bonami 749 Kč

Talíř s květinovým vzorem Green Gate Hailey, ⌀ 25,3 cm. Krásné vzory navzájem s rafinovanými pokrmy vytvoří na vašem stole něco nádherného, Bonami 749 Kč.

FOTO: archív firmy

Servírovací deska GrandCHEF 35 x 25 cm - Pokrmy podávané na tmavé břidlicové desce lépe vyniknou a jsou servírovány reprezentativně, 239 Kč

Servírovací deska GrandCHEF 35 x 25 cm. Pokrmy podávané na tmavé břidlicové desce lépe vyniknou a jsou servírovány reprezentativně, 239 Kč.

FOTO: archív firmy

Sada na olivy BAMBOO Maxwell Williams, Kika 479 Kč

Sada na olivy Bamboo Maxwell Williams, Kika 479 Kč.

FOTO: archív firmy

Talíř Kastehelmi 24,8cm, ultramarínový - vyniká decentním designem inspirovaným kapkami rosy, které ve formě skleněných bublinek vytváří skutečnou symfonii světla, 1010 Kč

Talíř Kastehelmi 24,8 cm, ultramarínový - vyniká decentním designem inspirovaným kapkami rosy, které ve formě skleněných bublinek vytvářejí skutečnou symfonii světla, 1010 Kč.

FOTO: archív firmy

Poukazy na kurzy vaření a degustace

SaSaZu kurz vaření pod vedením šéfkuchaře restaurace Andyho Tana, kde se naučíte přípravu tří tradičních asijských pokrmů a namíchání jednoho koktejlu, 3100 Kč.

SaSaZu kurz vaření pod vedením šéfkuchaře restaurace Andyho Tana, kde se naučíte přípravu tří tradičních asijských pokrmů a namíchání jednoho koktejlu, 3100 Kč.

FOTO: archív firmy

Sage Academy nabízí pro veřejnost nejen kurzy vaření s nejlepšími šéfkuchaři, ale i specializované kurzy na přípravu kávy s nejlepšími baristy, od 2500 Kč

Sage Academy nabízí pro veřejnost nejen kurzy vaření s nejlepšími šéfkuchaři, ale i specializované kurzy na přípravu kávy s nejlepšími baristy, od 2500 Kč.

FOTO: archív firmy

Chef parade kurzy Vietnamská kuchyně - má své kouzlo a řadí se mezi jednu z nejzdravějších na světě. Přijďte se naučit připravovat oblíbené vietnamské pochoutky, Pho bo nebo Bun bo Nam Bo hravě zvládnete i vy, od 1190 Kč

Chef parade kurzy. Vietnamská kuchyně má své kouzlo a řadí se mezi jednu z nejzdravějších na světě. Přijďte se naučit připravovat oblíbené vietnamské pochoutky, Pho bo nebo Bun bo Nam Bo hravě zvládnete i vy, od 1190 Kč.

FOTO: archív firmy

Kurzy vaření Ola Kala Vybrané delikatesy Kohout na víně, žabí stehýnka, suflé, 2900 Kč

Kurzy vaření Ola Kala Vybrané delikatesy - kohout na víně, žabí stehýnka, suflé, 2900 Kč.

FOTO: archiv autorky

Dárkový poukaz do italské restaurace Vapiano. Její specialitou je domácí pasta - do její přípravy nejen mluvíte, ale taky vidíte. Každé jídlo je tady zážitkem, kreativním procesem i zárukou kvality.

Dárkový poukaz do italské restaurace Vapiano. Její specialitou je domácí pasta - do její přípravy nejen mluvíte, ale také vidíte. Každé jídlo je tady zážitkem, kreativním procesem i zárukou kvality.

FOTO: archiv firmy