Inspirací by mohl být seznam hitů, vydaný britským obchodním řetězcem Tesco v Londýně. Jejich absolutním favoritem je robot Fijit. Druhé místo obsadil dětský fotoaparát Kidizoom Twist a na třetím se umístil psí park Barbie.

Robot Fijit

Robot Fijit

FOTO: www.fijitfriendsx.com

Robot fialové barvy z hladkého plastu dokáže tančit a mluvit s dětmi o tom, co bude v televizi. Zatím je fialová příšerka s tykadly a modrýma očima k dostání v anglicky mluvící verzi. „Tohle bude tento rok zcela jistě naprostou jedničkou mezi dárky, které děti budou chtít mít,“ potvrzuje nákupčí Teska John Stanhope.

Kidizoom - foťák pro děti

Kidizoom - foťák pro děti

FOTO: Vtech

Psí park Barbie

Psí park Barbie

FOTO: www.rajlega.cz

Děti rozhodně nemají rády tzv. měkké dárky. Svetrem, ponožkami a spodním prádlem je určitě Ježíšek nepotěší. Mezi dárky existují stálice, kterými nic nezkazíme. Ať už jsou to knihy, stavebnice, didaktické, elektronické a dřevěné hračky, nebo společenské hry.

Čtyřlístek potěší malé i velké

FOTO: www.ctyrlistek.cz

Stavebnice Lego mají v lásce holčičky i kluci.

Lego Ninjago

Lego Ninjago

FOTO: www.hracky.cz

Lego - Rodinný dům

Lego - Rodinný dům

FOTO: Lego

Malým slečnám rozzáří oči panenky všech druhů.

Baby Annabel

Baby Annabel

FOTO: www.hracky.cz

FOTO: Mattel

Kluci mají rádi auta a různé hry.

FOTO: www.hracky.cz

Lego Minotaurus

Lego Minotaurus

FOTO: Lego

Vydejte se na cestu do pravěku - kousek ho můžete mít totiž i u vás doma, ve vašem vlastním Pravěkém akváriu. Pokud dodáte vajíčkům správné prostředí, zrodí se vám živá pravěká zvířata - tajemní korýši. Sledujte, jak rostou a jak se chovají.

Vydejte se na cestu do pravěku - kousek ho můžete mít totiž i u vás doma, ve vašem vlastním Pravěkém akváriu. Pokud dodáte vajíčkům správné prostředí, zrodí se vám živá pravěká zvířata - tajemní korýši. Sledujte, jak rostou a jak se chovají.

FOTO: Albi

Společenské hry, kterých se mohou zúčastnit všichni z rodiny i přátelé, také určitě udělají radost.

Scrabble

Scrabble

FOTO: Mattel

FOTO: www.hracky.cz