„Děti chtějí všechny stejné věci. Ale na rozdíl od doby, kdy jsem byl v jejich věku já, vyžadují mnohem víc takzvaných měkkých dárků, tedy oblečení. To jsem úplně nenáviděl,“ svěřil Novinkám šéfkuchař, jehož proslavily televizní pořady ve stylu Gordona Ramseye. „Asi je to oblečení lepší než v době, kdy já býval kluk,“ dodal.

Pohlreich nemá rád předvánoční shon, ale na samotné svátky už se těší. „Hned po Štědrém dnu se pojede na hory a snad dáme dohromady naše manažerské schopnosti a podaří se nám, abychom spolu všichni strávili kvalitní čas,“ věří.

Úplně jednoduché to ovšem nebude. S bývalou manželkou Naďou má Pohlreich dceru Terezu a dvanáctiletého syna Honzu. I toho chce vzít Pohlreich na hory se svojí novou rodinou. Jeho současná žena má z bývalého manželství syny dva. „Je nás méně než Alexandrovců, tak to snad nějak dáme do kupy,“ uzavřel.

A co se u Pohlreichů jí? Menu mají u šéfkuchaře klasické. Rybí polévku, smaženého kapra a bramborový salát. „Já si ke kaprovi dávám ještě strouhaný čerstvý křen,“ doplnil Pohlreich.