Hlavní obsah
Zobrazit předchozí NačítámZobrazit další
VTIP: Volební debakl
Vím, že Arménie není Rusko. Ale zaplaťpánbu za jakýkoli Putinův volební debakl!
KEMEL: Je to nepochopitelné
Ano, je to nepochopitelné. Nobelova cena za opakovaně vyhlášené drtivé vítězství se neuděluje…
KEMEL: Příliš vysoká cena za imunitu
Poslyšte, nemohli bychom se dohodnout na slevě? Má imunita byla příliš vysokou cenou za tu vaši…
KEMEL: Babiš s kšiltovkou
No a co, že taky nosíš kšiltovku? Chceš ji snad započítat do výdajů na obranu?
Postranní panel
Reklama
Reklama









