Hlavní obsah
Článek
Zobrazit předchozí

KEMEL: Odměny za absenci

Některým politikům bych absenci ve Sněmovně nevyčítal. Naopak, ještě bych jim za ni zavedl odměny…

KEMEL: Ať mlčí

Okamura si myslí, že je ve vládě… Není, tak ať mlčí! Zůna ve vládě je. Tak ať taky mlčí!

NačítámZobrazit další