Od 12. prosince do 15. prosince vám budeme postupně odkrývat tři fotografie. Vaším úkolem je uhodnout osobnost, která se na ni skrývá.

U každé fotografie vám postupně odkryjeme každý díl na dvě hodiny  v intervalech od 10:00 do 12:00, od 14:00 do 16:00 a od 18:00 do 20:00. Odpovídat můžete vždy od 9 hodin do 20:00, vyjma čtvrtku 15. prosince, kdy můžete posílat odpovědi do 12 hodin. Jakmile tři čtenáři uhádnou osobnost u první fotografie, uvedeme do soutěže další.

První tři ceny vyhrají ti, kteří jako první uhodnou u jednotlivých fotografií, kdo se skrývá v masce Santa Clause - nejrychlejší bere první cenu, druhý nejrychlejší druhou, třetí poslední připravenou cenu.

1. Soutěž začíná v pondělí 12. prosince ve 14 hodin a konči ve čtvrtek 15. prosince v 12:00.

2. Ceny do soutěže poskytl portál Seznam. cz.

Ceny u 1. fotografie:

1. cena: Flash disk Super Slim 512 MB

2. cena: Bílé sportovní tričko

3. cena: Hrneček a propiska

2. fotografie:

1. cena: Flash disk Super Slim 512 MB

2. cena: Bílé sportovní tričko

3. cena:Propiska a hudební CD

3. fotografie:

1. cena: Sportovní mikina (buď pánská či dámská  - podle výherce)

2. cena: Bílé sportovní tričko

3. cena: Propiska a počítačová myš

3. Fotografie budou postupně uveřejněny na stránkách zpravodajského serveru Novinky.cz od 12. prosince do 15. prosince do 12:00.

4. Tři vítězové u každé fotografie budou ti, kteří jako první správně tipnou, kdo se na fotografii skrývá. Vyhlásíme je v nejbližších hodinách po uhodnutí každé fotografie.

5. Jak odpovídat: Vepište nejprve příjmení a následně křestní jméno osobnosti do políčka subject (předmět) na e-mail soutez@novinky.cz.  Do těla zprávy napište své údaje, kontaktní adresu a telefon.

6. Soutěžící může tipovat u jedné fotografie jen jednou za den.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou.

8. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo akceptuje pravidla soutěže a odpoví na  soutěžní otázku. Soutěžící jsou v systému identifikováni emailem, ze kterého odesílají odpovědi na soutěžní otázku.

9. Soutěže se mohli zúčastnit občané České republiky nebo osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, a to při splnění výše uvedených podmínek.

10. Ceny zašleme mimopražským výhercům poštou.

11. Organizátorem soutěže je Borgis, a.s., Slezská 13, Praha ve spolupráci se společností Seznam.cz.

12. Až do odvolání organizátora vyjadřují soutěžící účastí v soutěži souhlas se zařazením do databáze organizátora soutěže, tj. Borgis, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Zejména má organizátor právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.novinky.cz.

13. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor má právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.