Hlavní obsah
Ivan Trojan v hlavní roli filmu svého bratra Bourák. Foto: T.H.A. - Total Helpart / Bára Trojanová

ŽEBŘÍČEK: Teče mu do baráku i do života, u českých diváků ale stále vede

Už je to déle než měsíc, kdy česká vláda umožnila opětovné otevření kin. Diváci se do nich ale stále nehrnou, do sálů je uplynulý víkend nedostalo ani deštivé počasí. Vítěznému Bourákovi stačilo na první příčku pouhých 10 tisíc diváků.

Ivan Trojan v hlavní roli filmu svého bratra Bourák. Foto: T.H.A. - Total Helpart / Bára Trojanová
ŽEBŘÍČEK: Teče mu do baráku i do života, u českých diváků ale stále vede

Bourák je letní hudební komedie umístěná do imaginárního města Šlukdorf na severu Čech. Ústřední postavou je věčný frajer v podání Ivana Trojana, který kšeftuje s vraky aut, svou ženu (Kristýna Boková) bere jen jako stálý inventář své domácnosti a chodí trsat rokenrol se svou prosťoučkou milenkou. Jediný, koho tento stav věcí štve, je jeho dospívající dcera (Veronika Marková), která se snaží manželství svých rodičů zachraňovat a vysvětlovat odevzdané matce, že by měla svému Bourákovi trochu přistřihnout křídla...

Druhé místo obsadila německá komedie Příliš dokonalá tajemství, v níž se parta přátel během společné večeře dušuje, že nemají co skrývat, a to ani před svými partnery. A tak položí své telefony na stůl a vše, co na ně přijde, je čteno nahlas přede všemi. Během chvíle je jasné, že každý přece jen nějaké to tajemství střeží. Ustojí to vztahy zúčastněných párů?

Co všechno na své majitele prozradí jejich telefony? Stačí jeden večer a všechno je jinak.

Foto: Constantin Film DE

Pomyslný bronz patří odvážné dlouhosrsté kolii Lassie, která se rozhodne vzdát pohádkového života na zámku výměnou za návrat ke svému původnímu kamarádovi Floriánovi. Ten se se svým milovaným pejskem musel rozloučit, protože se jeho rodiče byli nuceni přestěhovat do menšího bytu, kam s nimi Lassie bohužel nesměla. Co vše fenka prožije na své dobrodružné cestě, jejímž cílem je znovu se shledat s tím, kdo ji měl nejraději? Procházka růžovým sadem to nejspíš nebude.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.1.Bourák  10 603
2.-Téměř dokonalá tajemství
  8 899
3.-
Lassie se vrací
  6 380
4.2.V síti  5 678
5.4.Frčíme  4 254
6.
3.Ledová sezóna: Ztracený poklad
  3 410
7.5.Chlap na střídačku
  2 039
8.
7.
Ježek Sonic
  1 823
9.
6. Neviditelný  1 227
10.
-Kalifornský sen
  1 193

Zdroj: Unie filmových distributorů


Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků