Hlavní obsah

Videoklip Richarda Krajča k filmu 2Bobule exkluzivně na Novinkách

Nový videoklip Richarda Krajča k písni cyRáno mohou exkluzivně shlédnout čtenáři serveru Novinky.cz. Před nimi jej vidělo pouze několik účastníků tiskové konference. Píseň je ústřední melodií pokračování divácky úspěšného snímku Bobule.

Videoklip Richarda Krajča k filmu 2Bobule exkluzivně na Novinkách

Nahrávka cyRáno je hlavní písní připravovaného českého filmu 2 Bobule. Ten je pokračováním komedie Bobule z roku 2008. Videoklip se natáčel souběžně s filmem a tvoří jej sestřih doposud nezveřejněných záběrů.

Skupina Kryštof nespolupracuje s tvůrci filmu 2 Bobule poprvé, podílela se i na hlavní písni původního snímku - Atentát. Novinku cyRáno opět spoluprodukoval Boris Carloff, podobně jako většinu materiálu kapely z poslední doby. Talentovaný producent a muzikant se skupinou Kryštof poprvé spolupracoval na bonusových skladbách z výběrovky Poločas a připravuje s nimi i nové album.

Deska by měla vyjít na jaře příštího roku a singl cyRáno lze brát jako její předzvěst. Píseň zazní i na jarní koncertní šňůře, na níž kapela oslaví patnácté narozeniny.
 
Snímek 2 Bobule bude mít v kinech premiéru už 22. října 2009 a volně navazuje na předloňská dobrodružství mladých "vinařů" Kryštofa Hádka a Lukáše Langmajera. Původní snímek Bobule patřil k divácky nejnavštěvovanějším filmům roku 2007 a sbíral ocenění i v zahraničí (například na festivalu Tiburon v Los Angeles, kde byl snímek vyhlášen nejlepší komedií).

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků