Hlavní obsah

Veronika Wildová dala písni Krásnější ženy lehkost a humor

Videoklip k písničce Krásnější ženy představuje v premiéře na serveru Novinky.cz písničkářka Veronika Wildová. Po období, kdy se ve svých skladbách věnovala spíše tesknějším tématům, na něm vstupuje do časů, kdy tvoří s lehkostí, nadhledem a humorem.

Veronika Wildová dala písni Krásnější ženy lehkost a humor

„Svými písničkami bych chtěla lidem říct, aby byli šťastní z toho, že jsou sami sebou. Myslím si, že hudba by jim měla říkat, že mohou žít šťastný život, i když pro to nemají dobré podmínky,“ říká Wildová, pro kterou je klip k písni Krásnější ženy již pátý oficiální.

„V té písničce je jakýsi seznam dámských obav o to, jestli jsou dost hezké a štíhlé, a jestli náhodou nezůstanou samy do konce života. Podle toho zní i hudba,“ dodává písničkářka.

Veronika Wildová.

Foto: Lucie Levá

Spolu s tvůrci z produkční skupiny Black & Gold se Wildová podílela na scénáři ke klipu. Jeho režisérem a producentem je Jereme Šída, kameramanem a střihačem David Pacholík. S nimi Wildová natočila i svůj předešlý klip k písni Hvězdy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků