Hlavní obsah

Šmucler si vyzkoušel Chajdu v Milionáři

Nový soutěžní pořad televize Prima Milionář moderovaný Romanem Šmuclerem má za sebou první natáčecí den. Do křesel usedli v úterý soutěžící, kteří bojovali o miliónové částky. Na Śmuclerovi bylo vidět, že se na návrat před kamery moc těšil.

Šmucler si vyzkoušel Chajdu v Milionáři

„Máme za sebou první díl a už v něm došlo k několika překvapením. Ukázalo se, že soutěž je více o nervech než o znalostech,“ řekl po skončení natáčení Šmucler.
Jak se asi v horkém křesle soutěžící cítí, si mohl vyzkoušel i výkonný ředitel televize Prima Petr Chajda, který se přišel na natáčení podívat. Toho Šmucler využil a o přestávce neváhal do křesla posadit i svého nadřízeného.

„Dostal jsem od Romana několik otázek a naštěstí jsem prošel,“ smál se Chajda. „Kdybych ale byl v opravdové soutěži, nevím, jestli bych si na správné odpovědi vzpomněl. Šmucler dokáže člověka znejistit, i když si je soutěžící svou odpovědí ze začátku stoprocentně jistý. Vůbec soutěžícím nezávidím. Diváci se naopak mají na co těšit,“ komentoval své zážitky Chajda.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků